|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Agility Training Products, Agility Training Products |
| Suitable for: | Dogs, Dogs |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item Number | SPM2512 |
| Product name | Silicone Slow Feeder Mat |
| Color | Peachy Pink, Lilac, Mustard, Grape Purple, Navy Blue, Shadow |
| Logo | Customization |
| Pattern | Customization |
| Material | 100% food-grade silicone |
| Used for | Dog or Cat |
| Features | Slow down your pets eating to help prevent bloat, indigestion, and many other digestive health problems. |
| Dimension | 25x12.5cm |
| Net weight | 114g |
| Package | 50pcs per carton, size:57*53*53cm,G.W: 10kg |


