|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Modern, Modern |
| Material: | Plastic, Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| specifications & Parameter | |
| Type: | glowing led furniture, led pillar light |
| Model No.: | GLC30150 |
| Product size: | 30*30*150cm |
| Material: | PE |
| Lighting source: | rgb 5050 + white 2835 led lamps |
| Battery: | no |
| Led lifespan: | more 80000hours |
| Remote control: | wirless IR control or RF remote control available |
| Input: | AC110-240V |
| Output: | DC5V |
| Warranty: | 12months |
| Lead time: | 7-10days up to the quantity |
| Order: | mix order,samples,trial order are acceptable |
| G.W: | 13kgs |
| Payment: | TT, 100% TT for samples order, to bulk order,30%deposite,70% balanced before delivery |
| Shipping port: | Shenzhen |